JOANNA DUNIN

Pomagam świadomym i odważnym Kobietom odnaleźć Prawdę o Sobie


Co mówią moje klientki o pracy ze mną?


Michał

Pisanie nie ukrywam przychodzi mi dość ciężko, ale może coś z tego wykorzystasz: W całej drodze na która się zdecydowałem Asia była niezwykle wyrozumiałą przewodniczką której można w pełni zaufać. Podczas każdego spotkania tworzyła bezpieczna przestrzeń do spoglądania wgłąb siebie, bez narzucania tempa, naciskania, ale z ciepliwością i wyczuciem płynącym z posiadanej wiedzy. Jeśli jednym słowem miałbym określić okres pracy z Asią to na pewno byłaba to Odwaga. Odwaga pozwala na odkrywanie i przyjmowanie wszystkiego co przychodzi z konsekwencjami jakie za tym idą. To co pozostało to doświadczanie życia, uczuć, tych dobrych, ale też tych z drugiego bieguna z pełnym zrozumieniem i czuciem.

Magdalena

Kochana kobieto jesteś dla mnie kimś ważnym już zawsze tak będzie. Jesteś nie tylko psychoterapeutą❤️❤️❤️ . Jesteś konsekwentna w swoich działaniach. Nauczyłaś mnie jak czuć, widzieć i słyszeć inaczej siebie. Spojrzeć inaczej na innych. Pokochać siebie taką jaką jestem. To wszystko było mi obce. Zmieniłam się nie tylko ja ale i cała moja rodzina. To niesamowite uczucie. Dziś rozumiem, że jak tylko zaczynam wątpić w siebie zmienia się na złe też moje otoczenie. Dzięki Tobie w krótkim czasie osiągnęłam bardzo dużo. To prawda, że wszystko zależy od nas. Czy chcemy tej zmiany czy jednak chcemy pozostać w swoim schemacie. Nikt nie zrobi tego za nas. Dziękuję Asiu.

Dariusz Serafin

Każde terapeutyczne spotkanie z Asią było - śmiało mogę to napisać - mistycznym przeżyciem. Było milowym krokiem w moim osobistym, duchowym rozwoju. Dzięki pełnej profesjonalizmu, empatii i nieprawdopodobnej intuicji pracy Asi, zrozumiałem, poczułem, jak istotne jest traktowanie siebie z bezwarunkową akceptacją, łagodnością i miłością. To dzięki Asi poczułem się kompletny i zrozumiałem, że wszystkiego, czego potrzebuję, jest (i było od zawsze) we mnie. Asia pokazała mi, że wejście na drogę rozwoju, to nie realizacja odległego, wytyczonego sobie celu, osiągnięcia mistrzostwa Zen. Sama droga - choćby (i miejmy nadzieję) - nieskończona, jest cudownym odkrywaniem samego siebie. Prawdziwego siebie. Każdy, choćby najmniejszy krok naprzód na tej drodze ma prawdziwe znaczenie, a nie nieuchwytny, często wyimaginowany cel. Asiu! Zmieniłaś moje (i nie tylko ❤️) życie! Dziękuję Ci z całego serca! 🙆‍♂️

Anna

Co mi dała praca z Joanna, trudno to opisać słowami, doświadczyłam skrajnych emocji, zarówno bezgranicznej miłości jak i ogromnego żalu i smutku wypartego w dzieciństwie, dzikiej radości i przyjemności której nie byłam w stanie pomieścić. Pod opieką Asi, w cudownej, bezpiecznej przestrzeni moja mała dziewczynka rozgaszczała się i pokazywała nowe odsłony. Joanna ma w sobie ogromną mądrość, cierpliwość i otwartość na drugiego człowieka. Wielka wdzięczność we mnie za to że trafiłam do takiej terapeutki 💓 Z miłością i wdzięcznością.

Marta

Terapia mnie otworzyła, otworzyła mnie na inne spojrzenie na życie, na ludzi, na swoje potrzeby. Początkowo nic nie zauważałam ale będąc coraz bardziej świadoma siebie swoich uczuć i myśli dostrzegałam zmiany na lepsze. Dzięki terapii po latach wsiadłam do samochodu i jeżdżę, po Radomiu to po Radomiu ale jestem niezależna i wraz z córką możemy jechać na zajęcia lub na spacer gdzie chcemy. To po terapii i pracy ze sobą mogę bez większego stresu prowadzić rozmowy telefoniczne w pracy. Lepsza komunikacja ułatwia mi pracę i dogadanie się z 2 letnią córka. Na terapii dostałam wiele narzędzi do pracy przyznam że to mój strach przed wyjściem ze schematów nie pozwala mi wykorzystać w pełni potencjału swojego. Dzięki pracy z Tobą wiem co mogę mieć jeśli zaufam sobie. Ufam sobie coraz bardziej i wiem że kiedyś rozwinę wielkie skrzydła i polecę tam gdzie chcę. A aformacje w chwilach trudnych są rewelacyjnym sposobem by zmienić myślenie i działanie mózgu. Kolejny raz wybrałabym się na terapię i wiem że nic nie dzieje się bez przyczyny i spotkałam Ciebie w odpowiednim momencie życia. Czasem brakuje mi twojego wsparcia i spojrzenia na moje luksusowe życie i ustawienie mnie na odpowiednią drogę ale muszę sama pracować. Dla kobiet: terapia to najlepsza inwestycja w moim życiu, to czas dla siebie i spotkanie ze swoimi uczuciami a praca z Asia jest przyjemnością a zarazem doświadczeniem które dotyka twoich głębokich uczuć i potrzeb. Wejdź w to a poznasz swoją moc i siłę.

Emilia Góźdź

Praca z Asią bez wątpienia zmieniła moje życie i była transformującym doświadczeniem. Nie było to jednak doświadczenie łatwe i przyjemne 😉 Wręcz odwrotnie często trudne, konfrontujące, wymagające szukania własnych granic, swojego zdania, sprawdzania czym właściwie są moje potrzeby. Rozróżniania faktów i mojej prawdy, od projekcji i starych schematów. Było warto. Z każdym dniem czuję jak mocniej stoję na Ziemi, jak zwiększa się moja pojemność na przyjmowanie i dawanie, a przede wszystkim jak uczę się rozpoznawać, co naprawdę jest moje. Myślę, że praca z Asią była dla mnie na tyle głęboka i wielowymiarowa, że dalej układają się we mnie różne procesy i doświadczenia, dopiero po upływie czasu można się odsunąć i zobaczyć szerszą perspektywę, docenić i uszanować to co się zadziało. Dziękuję Asiu.

Małgorzata Wiśniewska

Podejmując psychoterapię z Asią chciałam rozwiązać problemy, z którymi borykałam się w tamtym czasie. Nie miałam świadomości, że podejmując pracę terapeutyczną wyruszam z Asią w podróż, która ma jeden kierunek. Ta podróż – to wędrówka, wyprawa, droga do Samej Siebie. Wydawałoby się więc, że powinna być ona szybka, przyjemna i prosta, bo przecież to droga do Siebie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że ta wyprawa ma wiele zakamarków, w które trzeba zajrzeć, jest wyboista i bardzo wyczerpująca. Pokonując ją musiałam zmierzyć się z trudnymi emocjami, doświadczeniami i przeżytymi traumami. Miałam wielkie szczęście, bo przewodnikiem w tej mojej trudnej podróży była i jest Asia. Kobieta - przepełniona miłością, empatią, szacunkiem i akceptacją wszystkiego co można spotkać w drugim człowieku. Kiedy trzeba jest surowa i wymagająca, ale zawsze czuła, uważna i skoncentrowana. Joanna to Piękna i Wyjątkowa Kobieta, Przewodniczka, Psycholog, której zaufałam w pełni. Dzięki niej jestem tu i teraz, żyję, dostrzegam piękno każdego dnia, piękno drugiego człowieka. Z uznaniem i szacunkiem traktuję moją przeszłość i z zaciekawieniem wyczekuję tego co jeszcze przede mną. Asiu dziękuję – dzięki Tobie wiem, że nigdy nie będę ukończonym produktem tylko kobietą w procesie nieustannego rozwoju. To zaszczyt mieć takiego Przewodnika.

Aleksandra Mucha

Pyta mnie FB czy polecam stronę Joanna Dunin ... stronę jak stronę ale pracę z tą Kobietą polecam z serca, ciała, umysłu i duszy. Polecam, bo dzięki prowadzeniu i towarzyszeniu Asi w moich procesach odzyskałam i poczułam grunt pod nogami, dotarłam do zablokowanych przekonaniami miejsc, gdzie sobie nie pozwalałam bo się bałam czuć , wyrazić, usłyszałam wołanie mojej Oleńki, nauczyłam się stawiać zdrowe granice, poczułam ciepło i łagodność dla siebie i moich bliskich, a głowie już umiem dać spokój. Asia pojawiła się w miejscu gdzie duzo wiedziałam ale niewiele czułam, w głowie i ciele się już nie mieściły emocje , koncepcje innych i oczekiwania. Panował chaos i pomieszanie, pojawiały się stany depresyjne. Totalna zależność od innych, huśtawka i brak radości z życia. Dzięki pracy własnej z Asią pożegnałam się z nieuleczalną przez medycynę konwencjalną chorobą stawów RZS. To była piękna lekcja i stała się moim zasobem. Jak i wiele innych cennych darów które otrzymałam zarówno w pracy z ciałem jak i w innych technikach, metodach i narzędziach, które są obecne w pracy u Asi i za ten wachlarz możliwości też dziękuje 🙂 Jeśli szukacie wciaąż i wydaje wam się ze już wiecie a zycie układa się wciąż jakoś nie tak jakbyście chcieli to dobry adres . Życzę wszystkim dużo odwagi i spełnienia.

Magdalena Serafin

Asia jest jedną z trzech najważniejszych dla mnie kobiet, jakie poznałam na swojej drodze. Zdecydowanie zmieniła moje życie, nadała mu kierunek w sposób najbardziej wspierający, tu i teraz, przy sobie, z pełnym czuciem siebie. Odblokowałam w sobie i poznałam lęk i złość, pozbyłam się pancerza, który powodował u mnie rozmaite bóle, zwłaszcza kręgosłupa. Odkryłam, jak pięknie kołysząca, miękka i pełna przyjemności może być moja miednica, bez cierpienia, bez blokad. Asia potrafi wydobyć kwintesencję bycia człowiekiem, a jej niezwykłe wsparcie, mądrość i rezonans sprawia, że bycie z nią jest po prostu darem. Jest bardzo autentyczna, prawdziwa, jak drogowskaz, jak najlepszy towarzysz. Wiem, że mam wszystko w sobie, musiałam to tylko odkryć. Jeszcze raz dziękuję za ten wspólny czas ❤ I za swoją drogę, którą teraz z radością podążam.

Ewelina Gołębiowska

Joanna przeprowadziła mnie przez trudny moment w moim życiu. Jeden z wielu ale była najskuteczniejszą psychoterapeutką z jaką miałam doczynienia. 💙 Dzięki współpracy z Joanną droga do mnie samej stała się bardziej rzeczywista i prawdziwa. 😉 Pomogła odkryć mi prawdę. Przeprowadzała z miłością i zrozumieniem przez trudne sesję,po których nastawał we mnie spokój. Nauczyła mnie, jak sama mówi "nie rzygać tęczą" 🌈🌈🌈🌈. Za co jestem jej bardzo wdzięczna. Metody jakie stosuje i komponuje na potrzeby kilentki dają świetne rezultaty, kiedy się jest gotową/ym na zmianę i pójście za sobą. Dziękuję Joasiu. 💙 Gabinet to oaza szczęścia i spokoju! Hamak w którym można wrócić do małej siebie... Las który tuli po sesji. Wspaniałe wspomnienia. Z miłością polecam serdecznie💙

Agnieszka Lentas Kowalczyk

Z jakim największym problemem przyszłam do Asi? 1. Z brakiem umiejętności nazwania, wyrażania, zarządzania swoimi emocjami I uczuciami. 2. Brakiem granic. Co było dla mnie najtrudniejsze? Ćwiczenia, wyjście ze starych utartych schematów, takie poczucie że zaraz się rozpadnę, bo miałam działać inaczej, kompletnie inaczej. To była praca, ciężka praca i bardzo efektywna, po której nastąpiło ogrom zmian, nowe sposoby, nowe działania .. Dzięki swojej pracy, przy boku Asi odkryłam siebie na nowo, poznałam SIEBIE, jak być przy sobie, troszczyć się o siebie, swoje małe dziecko, mam odwagę i ufność w sobie do realizacji marzeń, planów, działań ... do sięgania po to co dla mnie. Potrafię także zarządzać swoimi emocjami, w radości i przy niepowiadzeniach, porażkach. Przyjmuję to co się zadziewa jako najlepszego dla mnie. Stoję na własnych stopach z granicami. Dziękuję Asi za: ❤ profesjonalizm ❤ ufność w prowadzeniu ❤ bycie obiektywną ❤ patrzenie z boku ❤ uczenie mnie samej siebie Dziękuję i polecam z serca 🌺👣🦅💞

Małgorzata Karkosz

Facebook pyta: Co Ci się podoba w firmie Joanny Dunin? 🙂 Przede wszystkim brak sztucznego dystansu i hierarchii. Uzdrowienie z wielu poziomów - otwartość na możliwości i wszechobecność życia. W tym gabinecie (który przypomina trochę gabinet osobliwości z różnymi instrumentami na ścianach, obrazami mocy i żywym ogniem z kominka...) można się poznać, można się uczyć jak żyć w przepływie i w zgodzie ze sobą. Jestem Asi klientką od półtora roku. Otrzymałam wsparcie w trudnych momentach i dużo serca. Niesamowita jest jej zdolność do wzmacniania ludzi w wychodzeniu z najgłębszych czarnych dziur, wskazywanie drogi do siebie, ale też umiejętność łączenia z innymi ludźmi. Poznałam inne wspaniałe osoby i za to jestem najbardziej wdzięczna. Ostatnie półtora roku to nauka wdzięczności i ukochania samej siebie, ze wszystkimi , różnorodnymi częściami. Nie jestem pewna czy mi się to kiedyś uda, droga jest wyboista, ale mam pewność że jestem dobrze zaopiekowana i jest taka terapeutka, której można zaufać. Polecam metodę Lowena, terapię tańcem, muzyką, ceremonie, bieganie po śniegu, Tre, kobiece wypady na kilka dni i wszystko co Joanna zasila swoją jasną energią.

Wiktor Badowski

Asia ma w sobie nieprzebrane ilości ciepła, mądrości i dobroci, którymi hojnie obdarza każdego, komu towarzyszy w podróży do samego siebie. Mogę śmiało powiedzieć że uratowała mi życie. Dziękuję ❤️

Copyright © 2022 Joanna Dunin

Web page was designed with Mobirise